• Ile do PUKiSu?

 • Poznaj nasz zarząd!

 • Information på svenska

 • „No i co ty mi mozesz powiedziec?” Wielkopostny PUKiS

  Po raz kolejny czas na PUKiS 😀

  Zglaszamy sie i czytamy wazne info tutaj.

  Dla osób, które nie ukończyły 18 roku życia, wymagana jest pisemna zgoda rodziców. Dokument, który należy podpisać dostępny jest tutaj.

  Jest okazja zeby znowu sie zobaczyc i spotkac z Bogiem i drugim czlowiekiem, mamy nadzieje ze szkorzystasz z tej mozliwosci i przyjedziesz na ten PUKiS. Zapraszajcie tez nowych kolegow i kolezanek do naszego grona 😉

  Aktualnie dla PUKiSowców

  16-24 lipca 2015r – Piesza pielgrzymka z Krakowa na Jasna Gore

  28-30 sierpnia 2015r – SUD w Vadstena

  Obozy PUKiS:

  *11 – 13 września/september

  * 27 – 29 listopad/november

  Rodzina – majowy PUKiS

  RODZINA – Będziemy na tym obozie mówić o naszej ”pierwszej” rodzinie. Czyli tych co nas wychowali, albo nie wychowali bo ich nie było. Wiele osób nie ma tak dobrze że mama i tata razem wychowują Ciebie i mnie. Jak ktoś nie ma tego bezpieczeństwa może mieć trudno. I w zakładaniu własnej rodziny i w swoich przyszłych związkach. Żadna rodzina nie jest perfekcyjna. Tego czego nie otrzymaliśmy w naszej, będziemy szukać gdzie indziej. Miłości, akceptacji, wsparcia. Oczywiście to wszystko można znaleźć w kościele i wspólnocie katolickiej, ale nie wszyscy idą tą drogą. Gubią się, idą gdzie indziej. Nie tędy droga.

  Kiedy? 14 – 17 maja 2015r.
  Gdzie? Sunnerbogården przy Hamneda.
  Temat? Rodzina
  Zgloszenia? Przyjmowane od teraz do 6 maja przez formularz dostepny pod: http://bit.ly/hamneda2015 Osoby ponizej 18 roku zycia musza rowzniez dostarczyc zgode rodzica/opiekuna dostepna pod: http://bit.ly/1FLgu6d.
  Koszt? 300kr. Platnosc przelewem najpozniej 6 maja. Nr konta oraz wiecej informacji znajdziesz pod: http://bit.ly/1FLgu6d.
  Wiecej informacji o obozie? http://bit.ly/1FLgu6d.

  Zapraszamy

  Przebaczenie – Oboz Wielkopostny

   

  10934486_474612622670905_1109877098_n

  PRZEBACZENIE – co się za tym kryje? Wszystkie moje rany, które zadali mi inni. Wszystkie te miejsca mojego życia, których nie lubię i przed którymi uciekam. Nie brzmi to jak dobra reklama kolejnego obozu, ale mam nadzieje, że to będzie dobry obóz z jednego powodu: Bóg chce pomódz Ci wejść na drogę przebaczenia sobie, innym…
  To będzie obóz na początek Wielkiego Postu więc nie zabraknie Drogi Krzyżowej i spotkania z Nim twarzą w twarz… Może będzie więcej ciszy, może więcej trudnych pytań do samego siebie, a może nie… nie wiem… ale On wie.

  Kiedy? 20-22 lutego 2015r.

  Gdzie? Långserums Fritidsgård pod Jönköping

  Temat? Przebaczenie

  Zgloszenia? Przyjmowane od teraz do 13 lutego przez formularz dostepny pod:  http://bit.ly/langserum2015 . Osoby ponizej 18 roku zycia musza rowzniez dostarczyc zgode rodzica/opiekuna dostepna pod: http://bit.ly/1C2d2SD .

  Koszt? 300kr. Platnosc przelewem najpozniej 13 lutego. Nr konta oraz wiecej informacji znajdziesz pod: http://bit.ly/1C2d2SD .

  Wiecej informacji o obozie? http://bit.ly/1C2d2SD

  Zapraszamy!

   

   

  Dom w Bogu – obóz adwentowy

  Kolejny obóz to propozycja dla bezdomnych.

  Nie czujesz ze w domu rodzinnym jesteś u siebie? Wyprowadzasz się i znowu to samo, niby masz gdzie mieszkać ale ciągle jakby bezdomny. Z pustka w sercu strasznie ciężko jest żyć. Pusty żołądek potrzebuje pokarmu, ludzie z głodu popełniają straszne rzeczy. Czy głód serca nie powoduje że wobec siebie popełniamy straszne rzeczy? Wielu z nas niestety jest bezdomna, choć posiadamy tzw. domy rodzinne lub własne domy. Bez relacji z Bogiem jesteśmy jak zagubiony bezdomny sierota i dlatego niemal rozpaczliwie rzucamy sie na innych ludzi. Rzucamy sie na innych bo jest w nas potrzeba powierzenia sie komuś i to tak intensywnie ze można porównać to z zadomowieniem sie w kimś. Zamieszkać w serce drugiego człowieka jest tęsknotą milionów, ale czy …. No właśnie co zrobią dwa osierocone serca?

  Dom w Bogu, czyli adwentowy PUKiS:

  Kiedy? 28-30 listopada 2014r.

  Gdzie? Brittebo lägergård, Jönköping

  Temat? Dom w Bogu

  Zgloszenia? Przyjmowane od teraz do 19 listopada poprzez formularz dostepny pod: http://bit.ly/brittebo . Osoby ponizej 18 roku zycia musza rowzniez dostarczyc zgode rodzica/opiekuna dostepna pod: http://bit.ly/1DWuR3B .

  Koszt? 300kr. Platnosc przelewem najpozniej 19 listopada, nr konta oraz wiecej informacji pod: http://bit.ly/1DWuR3B

  Wiecej informacji o obozie? http://bit.ly/1DWuR3B

  Zapraszamy!